Rehabilitacja

Jesteśmy dobrze wykwalifikowanym, młodym, ambitnym zespołem fizjoterapeutów, który stosując najnowsze metody rehabilitacji radzi sobie świetnie w pracy terapeutycznej z pacjentami.

Historia:

REHAkompleks powstał w 2013 roku z inicjatywy Konrada Wieczorka (fizjoterapeuty, trenera odnowy biologicznej, nauczyciela Medycznego Studium Zawodowego w Gorzowie Wlkp.), który z radością namówił do współpracy lekarzy specjalistów ortopedii i traumatologii.

Ośrodek rehabilitacyjny REHAkompleks szybko rozwinął się z niewielkiego gabinetu rehabilitacji "ODNOVIT", który z powodzeniem na terenie Gorzowa istniał od 2009 roku. Misją REHAkompleks-u jest kompleksowa rehabilitacja medyczna narządu ruchu człowieka, nad którą czuwają lekarze specjaliści ortopedii i traumatologii - Paweł Kaczorowski, Sławomir Dziobiak i Daniel Baran.

Dlaczego REHAkompleks:

Nasza współpraca zaczęła się przy okazji meczów żużlowych K.S. Stal Gorzów S.A., z którą zarówno lekarze jak i fizjoterapeuta Konrad Wieczorek związani są zawodowo od kilku lat. To właśnie rehabilitacja narządu ruchu wymaga największych wyzwań od pacjentów, a od kadry medycznej ogromnej wiedzy i umiejętności praktycznych. Pomagaliśmy dojść do zdrowia takim sportowcom jak: Tomasz Gollob, Bartek Zmarzlik, Nicki Pedersen, Krzysztof Kasprzak, Niels Kristian Iversen (żużel), Ewelina Kobryn, Agnieszka Szott, Jakub Dloniak (koszykówka), Dawid Dłoniak, Paweł Posmyk, Artur Andruszczak (piłka nożna), Lubomir Grochocki (Mistrz Europy BJJ), Filip Kliszczyk, Wojciech Gumiński (piłka ręczna) i wielu innym. Swoim doświadczeniem i wiedzą służymy dziś nie tylko sportowcom ale również mieszkańcom Gorzowa i okolic.

Jak leczymy:

W sposób celowany szybko i skutecznie pomagamy w dolegliwościach narządu ruchu: zespołach bólowych kręgosłupa, dyskopatiach, rwach kulszowych, barkowych, gruszkowatych, bólach stawów, zwyrodnieniach, przeciążeniach mięśni i więzadeł, zaburzeniach napięcia powięzi, skręceniach, złamaniach, zwichnięciach i innych.

Dzięki zacieśnionej współpracy lekarzy i fizjoterapeutów znosimy przyczyny dysfunkcji i bólu, nie tylko ich objawy. To właśnie skupienie się na przyczynie jest dla nas kluczem do przeprowadzenia kompleksowej terapii pacjentów. Używając najnowszych metod fizjoterapii i ortopedii, najczęściej po zaledwie kilku sesjach terapeutycznych, znosimy uciążliwe problemy, które często towarzyszą pacjentom od lat.